NÁRODNÉ REHABILITAČNÉ CENTRUM, SLÁDKOVIČOVA 1, 962 37 KOVÁČOVÁ (1 . POSCHODIE)
0905 788 430

Máte prehľad v organizáciách venujúcim sa športu zdravotne znevýhodnených na Slovensku? Ako vnímate ich pôsobenie a ich význam pre spoločnosť? SME SI ROVNÍ?

Sme-si-rovní-WEB-BANNER

Prijmite naše pozvanie na pokračovanie konferencie z cyklu SME SI ROVNÍ, ktorá sa bude konať v sobotu, 19.10.2019 v bratislavskom DoubleTree by Hilton, kde sa dozviete odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky. Konferencia bude zameraná na prezentáciu občianskych združení pôsobiacich v športe zdravotne znevýhodnených na Slovensku a jej cieľom bude otvoriť tému rozvoja novej koncepcie športu zdravotne znevýhodnených na Slovensku. Súčasťou konferencie bude aj predstavenie projektu SME SI ROVNÍ, ktorý je pokračovaním národného projektu PARALELA. Viac informácii o programe a rečníkoch už čoskoro na našej stránke.

 

Zároveň ako členovia hnutia zdravotne znevýhodnených športovcov máte možnosť bezplatne sa registrovať na konferenciu „O rozvoji talentu“, ktorú organizuje Slovenský paralympijský výbor v spolupráci so Slovenskou asociáciou športových psychológov, a ktorá sa bude konať 18.10.2019 tiež v DoubleTree by Hilton. Podrobný program tejto konferencie nájdete na http://www.sportpsych.sk/aktuality/pripravujeme

 

Máte tak jedinečnú možnosť zúčastniť sa BEZPLATNE dvoch unikátnych konferencií počas dvoch dní. Stačí sa len zaregistrovať TU.